Whatsapp Görüşmesi Başlat

Tufan Şirketler Grubu


31 Mart 2013 tarihindeki ilk seferi ile sektöre atılan Tufan Turizm, İstanbul-Şebinkarahisar merkezli olmak üzere, sefer yapacağı noktalara, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

2013 model Mercedes Travego marka otobüslerle sektöre giriş yapan Tufan Turizm, bu güzergahdaki diğer firmalardan farklı olarak birçok yenilik getirmiştir. Otobüslerinde bulunan Kablosu İnternet Bağlantısı (Wi-fi) sayesinde yolcular, bilgisayar, tablet pc ve telefonları üzerinden internet hizmetinden yararlanabileceklerdir. Her koltuğun arkasında bulunan TV Üniteleri ile yolculuk boyunca istediği TV ve Radyo kanalı izleyebilmektedir. Ayrıca TV ünitesinde bulunan mp3 müzik arşivi ile dilediği müzikleri dinleyebilmektedir.

"Yollardaki Yeni Değişim" sloganı ile yola çıkan Tufan Turizm, yeni bir yolculuk anlayışı getirmek için çaba sarfetmektedir.


Tufan Kargo: Firmamız taşımacılık sektörüne ilk adımını 1988 yılında atmıştır. Her geçen gün kendini yenileyerek gelişen firmamız, 1994 yılında Tufan Nakliyat İnş. Tic. Ltd. Şti. olarak, İstanbul Merkez, Merter Şube, Bursa Şube ve Çorlu Şube olmak üzere sektörde yerini almıştır. Firmamız kendine ait 75 araç ile, nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, müşterilerimizin taleplerini en uygun ve en güvenli şekilde karşılamaktadır..

İstanbul merkezli olarak Ambar firmalarında tek olarak yolumuza devam etmekteyiz.

BURSA, İSTANBUL ve ÇORLU'da kendi şubelerimiz, muhtelif bölge ve vilayetlerde de, anlaşmalı olduğumuz firmalarla işbirliği yaparak, yurt genelinde parsiyel ve komple yük taşımacılığı yapmaktayız. Firmamız her yük ve koşula uygun araç portföyü ile müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap verebilmektedir. Firmamız güvenli, ekonomik, hızlı ve sorunsuz taşımacılığın öncüsü olma yolunda ilerlemektedir. 19 yıllık tecrübemiz ile kurulduğu günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli çalışanlarıyla birlikte birçok yenilikler ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeline sahip olarak, taşımacılık sektöründe yer alan birçok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.

Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile deneyimli personel ve araç filosu ile 24 saat size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.